Ogłoszenia

Kalendarz liturgiczny

Msze Święte

Niedziele i Święta
09:30, 11:30, 18:00

Dni powszednie
07:00, 18:00

Elektroniczne nekrologi

NEKROLOGI (0)06.06.2021r. - X Niedziela Zwykła

06 czerwca 2021


I
. Dziękujemy, za wspólną modlitwę, świadectwo wiary, przygotowane ołtarze, ministrantom, dzieciom pierwszokomunijnym i wszystkim za obecność podczas Uroczystości Bożego Ciała.

II. Zapraszamy do udziału w oktawie Bożego Ciała codziennie o godzinie 17.30. zakończenie w czwartek z błogosławieństwem dzieci i poświęceniem wianków.

III. Dziś przypada pierwsza niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańca dla Członkiń Żywego Różańca w trakcie nabożeństwa czerwcowego o godzinie 17.30. Intencja na miesiąc czerwiec: ”Modlimy się w intencji ludzi młodych, którzy przygotowują się do małżeństwa przy wsparciu wspólnoty chrześcijańskiej”.

IV. We wtorek 8 czerwca, gościć będziemy w naszej wspólnocie parafialnej Ks. Arcybiskupa Metropolitę Częstochowskiego Wacława Depo, który o godzinie 17.00 odprawi mszę św. w trakcie, której udzieli naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania.  Spowiedź dla młodzieży, świadków, rodziców i najbliższych w poniedziałek od godziny 18.30.

V. W tym tygodniu przypada:
- w piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, jest to dzień modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Nie obowiązuje w tym dniu post
- w sobotę – Wspomnienie Niepokalanego Serca Najśw Maryi Panny

VI. W najbliższą niedzielę 13 czerwca na godzinę 20.00 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie, które zakończymy Apelem Jasnogórskim

VII. Zachęcamy do czytania katolickiej prasy, do nabywania naszego tygodnika „Niedziela”.